W dniu 22 czerwca 2016 r. odbyło się 41. Śniadanie z BALAJCZA, połączone z warsztatem pt. "Dlaczego japońskie samochody się nie psują?"

Warsztat poprowadzili Pani Agnieszka Mariuda Sperczak i Pan Piotr Bielicki. Podczas warsztatu nie odpowiedzieliśmy na tytułowe pytanie. W zamian przedstawiliśmy zarys sposobu pracy, który Japończycy wykorzystują w swoich firmach. Japońskie metody pracy stały się dzisiaj wręcz legendarne. Najlepszym sposobem, żeby je poznać jest wypróbowanie ich oraz zapoznanie się z nimi u źródła. Spotkanie zainspirowało uczestników do spojrzenia na własną firmę inaczej, do odkrycia potencjału wynikającego z zastosowania prostych, zdroworozsądkowych zasad.

Opinie uczestników:

"Bardzo dziękuję za zaproszenie na wyjątkowe warsztaty z Japonią w tle prowadzone przez osoby z ogromną pasją. Miejsce spotkanie, jego charakter, ogromna życzliwość Państwa, jako organizatorów, a także dbałość o każdy szczegół tego wydarzenia spowodowało, że wczorajsze przedpołudnie należało do wyjątkowych."

"Bardzo dziękuję za zaproszenie i wspólnie spędzony czas. Wspaniały poranek w doborowym towarzystwie z ogromną dawką inspiracji. Podziękowania również dla prowadzących - do zobaczenia!"

"Serdecznie dziękuję za zaproszenie i śniadanie we wspaniałej atmosferze! Tematyka była niezwykle interesująca i inspirująca do planowania podróży do Japonii :)"

"Dziękuję za to, że zabrali nas Państwo we wspaniałą podróż. Dziś podróżowaliśmy co prawda mentalnie, ale przecież wszystkie podróże kształcą  - zarówno te „ fizyczne „ jak i te „mentalne”, więc dziś  z cała pewnością warto było wziąć udział w tej wyprawie. Tym bardziej , że dodatkowo towarzyszyły nam przysmaki węgierskie. Było prawdziwie międzykulturowo. Jeszcze raz dziękuję."

 

Data publikacji: 2016-07-08 00:00:00

 

12 LAT

DOŚWIADCZENIA NA RYNKU

 

1800

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

 

ponad 2 500 000

PRZETŁUMACZONYCH SŁÓW ROCZNIE

 

ponad 250

KOMBINACJI JĘZYKOWYCH

1500

DOŚWIADCZONYCH TŁUMACZY


400

TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH

300

TŁUMACZY NATIVE

150

KOREKTORÓW


ponad 10 000

OBSŁUŻONYCH UCZESTNIKÓW KONFERENCJI

70

LEKTORÓW

40

LEKTORÓW NATIVE


ponad 300

PISEMNYCH REFERENCJI

 ________________________________________________________________________________________________________

Firma BALAJCZA sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich i jest beneficjentem Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, oś priorytetowa III ”Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach”, Działanie 3.3  Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw”, Poddziałanie 3.3.1 „Polskie Mosty Technologiczne”.