Konferencje i spotkania

Konferencje i spotkania

Obsługa i organizacja konferencji

Współczesnemu światu konferencji i kongresów towarzyszy błyskawiczny rozwój technik tłumaczeniowych. W ramach usługi obsługi konferencji i spotkań biznesowych staramy się dotrzymać kroku najnowszym trendom. Zapewniamy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie, uwzględniając obok standardowego wyposażenia nowości światowego rynku konferencyjnego.

Nasza usługa obejmuje:

  • wynajem i obsługę techniczną specjalistycznego sprzętu do tłumaczeń symultanicznych, składającego się z jednego lub kilku stanowisk dla tłumaczy, zestawów słuchawkowych i systemu łączności. Oferowany przez nas zestaw urządzeń działa na zasadzie bezprzewodowej dystrybucji sygnałów audio w paśmie promieniowania podczerwonego. Jest w pełni cyfrowy i odporny na zakłócenia pochodzące z instalacji oświetleniowych, co gwarantuje najwyższą jakość odsłuchu.

Jednak specjalistyczny sprzęt to tylko część sukcesu przedsięwzięcia. Najważniejszą rolę podczas konferencji biznesowych i prasowych lub innych wydarzeń branżowych odgrywa tłumacz. Jego profesjonalizm, doświadczenie i wiedza oraz sposób jej przekazania mają bezpośredni wpływ na odbiór wydarzenia przez jego uczestników. Możemy się pochwalić współpracą z najlepszymi. Nawet mało ciekawy wykład potrafią przetłumaczyć tak, że słucha się ich jak muzyki. To zaś potrafi niewielu.

Poprzez usługę obsługi konferencji i spotkań biznesowych oferujemy naszym Klientom bogate doświadczenie, wiedzę oraz narzędzia umożliwiające poszerzenie działalności o nowe rynki oraz niwelujące bariery językowe w międzynarodowych kontaktach handlowych. Doskonała znajomość rynku oraz zdobyte doświadczenie pozwalają nam zorganizować każdą, nawet najbardziej wyszukaną i nietypową konferencję.

 

Data publikacji: 2015-02-12 11:13:07

 

12 LAT

DOŚWIADCZENIA NA RYNKU

 

1800

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

 

ponad 16 000 000

PRZETŁUMACZONYCH SŁÓW ROCZNIE

 

ponad 250

KOMBINACJI JĘZYKOWYCH

1500

DOŚWIADCZONYCH TŁUMACZY


400

TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH

300

TŁUMACZY NATIVE

150

KOREKTORÓW


ponad 10 000

OBSŁUŻONYCH UCZESTNIKÓW KONFERENCJI

70

LEKTORÓW

40

LEKTORÓW NATIVE


ponad 300

PISEMNYCH REFERENCJI

 ________________________________________________________________________________________________________

Firma BALAJCZA sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich i jest beneficjentem Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, oś priorytetowa III ”Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach”, Działanie 3.3  Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw”, Poddziałanie 3.3.1 „Polskie Mosty Technologiczne”.