O nas

 

O NASZEJ FIRMIE

NASZA MISJA I WIZJA

WYBRANE REFERENCJE

STRATEGIA CSR

NASI PARTNERZY

GALERIA ZDJĘĆ

 

O Firmie

Firma lingwistyczna BALAJCZA Linguistic Services z siedzibą w Warszawie działa na rynku od 2010 roku.

Naszą ofertę tłumaczeń pisemnych i ustnych adresujemy do firm, instytucji i osób indywidualnych. Specjalizujemy się w tłumaczeniach wymagających fachowej wiedzy i profesjonalnego podejścia, między innymi w zakresie finansów, prawa i techniki czy tłumaczeniach przysięgłych.

Współpracujemy z grupą ponad 1500 tłumaczy ze średnim dziesięcioletnim doświadczeniem w zawodzie. Tłumaczy dobieramy na podstawie jakości i rzetelności ich pracy oraz terminowości wykonywanych tłumaczeń

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i wciąż się rozwijamy. Dzięki nowym technologiom coraz szybciej i lepiej zaspokajamy potrzeby naszych klientów.

Udzielamy korzystnych rabatów: zarówno stałym klientom jak i tym, którzy chcieliby przekonać się o zaletach naszej oferty.

 

Nasz zespół

Zespół BALAJCZA Linguistic Services

20 tłumaczy in-house

1500 tłumaczy freelancerów na całym świecie, w tym:

  • 300 tłumaczy native,
  • 400 tłumaczy przysięgłych,
  • 150 korektorów.

70 lektorów, w tym:

  • 40 lektorów native.

 

Misja i Wizja

Naszą misją jest wspieranie biznesu naszych klientów poprzez świadczenie wysokiej jakości usług tłumaczeniowych.

 

Wizja BALAJCZA Linguistic Services:

- rzetelna firma, zapewniająca kompleksową obsługę wszystkich potrzeb w zakresie usług lingwistycznych (tłumaczenia, kursy językowe),

- marka rozpoznawalna na rynku tłumaczeń, wyróżniająca się usługami na najwyższym poziomie, 

- firma ułatwiająca ludziom wzajemne kontakty i dostęp do wiedzy oraz do informacji,

- firma pomagająca ludziom porozumiewać się mimo barier językowych,

- firma budująca długotrwałą, opartą na zaufaniu współpracę ze swoimi Klientami,

- firma zapewniająca Klientowi poczucie bezpieczeństwa poprzez indywidualne podejście do jego potrzeb.

 

Działamy w oparciu o wartości, które wyznajemy. Są nimi:

- najwyższa jakość usług

Nasze tłumaczenia cechuje doskonała jakość. Wynika to przede wszystkim z doświadczenia, fachowej wiedzy i profesjonalizmu naszych tłumaczy.

- profesjonalna obsługa klienta

Pragniemy, by Klient czuł się spokojny, oddając w nasze ręce swoje tłumaczenia. Jego przekonanie, że w pełni uwzględnimy jego potrzeby to dla nas dowód realizowanej misji.

- uczciwość i zaangażowanie

Zapewniamy sprawną realizację powierzonych nam zleceń. Bardzo szybko odpowiadamy na Państwa zapytania, a zlecenia wykonujemy w jak najszybszym, uzgodnionym z Państwem terminie. Chętnie dostosowujemy się też do Państwa potrzeb i wymagań. Lojalnym Klientom oferujemy atrakcyjne rabaty.

- odpowiedzialność społeczna

Kierując się zasadą, że w życiu należy nie tylko brać, ale i dawać, wspieramy szereg organizacji charytatywnych.

Dowiedz się więcej >>>

 

Przynaleźność do Izb Handlowych

Organizacje i stowarzyszenia do których BALAJCZA Linguistic Services należy:

 

 

 

 

Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce

 

 

CCI INTERNATIONAL

 

 

Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza w Polsce

Niderlandzko-Polska Izba Gospodarcza w Polsce

 

 

Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza w Polsce 

 

 

Polsko-Węgierska Izba Gospodarcza

 

 

FINEXA Stowarzyszenie Dyrektorów Finansowych

 

Partnerzy

Nasze firmy partnerskie:

Firma MediaMobil

Firmę MediaMobil tworzy zgrany zespół doświadczonych, ambitnych i kreatywnych specjalistów w zakresie reklamy zewnętrznej (outdoor), wizualnej i wszelkiego rodzaju mobilnych form jej wyrażania.


www.mediamobil.pl

Vital Voices Poland (Fundacja Głosy Kobiet)

Fundacja Głosy Kobiet reprezentuje w Polsce międzynarodową organizację Vital Voices Global Partnership, założoną w 1997 roku przez Hillary Clinton i Madeleine Albright. Misją organizacji jest inwestowanie w kobiety o potencjale przywódczym w Europie i Azji.

W 2010 roku Timea Balajcza wzięła udział w I polskiej edycji prestiżowego programu mentoringowego dla kobiet. Teraz wspiera organizację jako mentor, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi kobietami.

www.vitalvoices.pl

Stowarzyszenie PWnet

Celem stowarzyszenia PWnet jest zrzeszanie środowiska kobiet aktywnych zawodowo, wspieranie rozwoju zawodowego i osobistego kobiet oraz stworzenie platformy wymiany poglądów, doświadczeń, zainteresowań i kontaktów oraz promowanie wizerunku kobiety przedsiębiorczej.


www.pwnet.pl

Mysurveylab

Enquêtes professionnelles en ligne.


www.mysurveylab.com

 

EPWN - European Professional Women's Network

PWN Global to dynamicznie rozwijająca się, szybko rozwijająca się platforma do nawiązywania kontaktów i rozwoju przywództwa offline i online dla kobiet zawodowych ze wszystkich sektorów i branż. Zrzeszająca ponad 3500 członków i ponad 90 narodowości, ta prowadzona przez wolontariuszy organizacja organizuje ponad 600 wydarzeń rocznie w społeczności 24 miejskich sieci.

www.europeanpwn.net

 

 

Referencje 

Liczba zadowolonych klientów BALAJCZA nieustannie rośnie! Poniżej znajdą Państwo wybrane referencje. Pozostałe chętnie prześlemy. Prosimy o kontakt pod adresem balajcza@balajcza.pl

 

Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z pełną odpowiedzialnością rekomenduje - Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych BALAJCZA jako uczciwego i rzetelnego partnera.

Dyrektor Biura Zarządu
Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Wszystkie zlecenie wykonane są w sposób rzetelny i profesjonalny, a jakość tłumaczenia są na bardzo wysokim poziomie. Terminy zawsze są dotrzymane, co jest o tyle istotne, iż część naszych zleceń wymaga realizacji w trybie ekspresowym.

Dyrektor Biura Zarządzania Kosztami i Organizacji
Centralny Dom Maklerski PEKAO SA

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i polecamy BALAJCZA jako solidnego i uczciwego partnera naszej firmy.

Partner
Accreo Taxand

U BALAJCZA wszystkie nasze zlecenie wykonywane były w sposób rzetelny i profesjonalny. Bardzo chwalimy wzorowy kontakt z pracownikami biura, oraz ich elastyczne podejście do naszych potrzeb.

Pełnomocnik Zarządu
PL.2012 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Wszystkie tłumaczenia zostały potraktowane profesjonalnie i rzetelnie wykonane. Co więcej, indywidulane podejście do klientów oraz utrzymywanie z nimi dobrych relacji Biuro prowadzi na najwyższym poziomie.

Specjalista ds. Organizacji
EDF Energia Sp. z o.o.

Zlecenia składane przez firmę Dekra Industrial Sp. z o.o. dotyczą tłumaczeń dokumentacji technicznej obejmującej głównie język branży konstrukcyjno - budowlanej, elektrycznej, sanitarnej, geotechnicznej. Jesteśmy zadowoleni z jakości wykonanych tłumaczeń, terminowości oraz komunikacji z firmą BALAJCZA.

Koordynator ds. Produkcji i Jakości
Dekra Industrial Sp. z o.o.

CEF International LTD

Kozystając wielokrotni z usługi BALAJCZA Linguistic Services mieliśmy okazję pzekonać się o wysokiej jakości, precyzji i rzetelności wykonanych dla nas tłumaczeń. (...) Firma zawsze spełniała nasze oczekiwania pod kątem jakości i terminowości realizacji powierzonego zlecenia. (...) Wybór BALAJCZA Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych to pewność współpracy z profesjonalistami i specjalistami w swojej dziedzinie, zespołem zorientowanym na potrzeby Klienta.

Kliknij, aby wyświetlić referencję...

Leach & Lang

(...) Jesteśmy w pełni zadowoleni z jakości, terminowości oraz ceny wykonywanych projektów tłumaczeniowych. Dodatkowym atutem jest profesjonalizm tłumaczy, którzy wykonują poprawne stylistycznie i merytorycznie tłumaczenia. Doceniamy również życzliwość, przyjazną atmosferę zespołu firmy BALAJCZA, jak również gotowość pomocy w przypadku zleceń wymagających pilnej realizacji.(...)

Kliknij, aby wyświetlić referencję...

Making a difference

Z firmą BALAJCZA Linguistic Services współpracujemy od dłuższego czasu i dotychczasowe relacje bezwzglgdnie wskazują na chęć dalszej współpracy. (...) Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z jakości świadczonych uslug. (...) Sumiennośc, zaangażowanie i życzliwośc pracowników BALAJCZA czyni współpracę bardzo przyjemną i godną polecenia wszystkim zainteresowanym. (...)

Kliknij, aby wyświetlić referencję...

 

Data publikacji: 2015-02-25 09:02:07

 

12 LAT

DOŚWIADCZENIA NA RYNKU

 

1800

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

 

ponad 16 000 000

PRZETŁUMACZONYCH SŁÓW ROCZNIE

 

ponad 250

KOMBINACJI JĘZYKOWYCH

1500

DOŚWIADCZONYCH TŁUMACZY


400

TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH

300

TŁUMACZY NATIVE

150

KOREKTORÓW


ponad 10 000

OBSŁUŻONYCH UCZESTNIKÓW KONFERENCJI

70

LEKTORÓW

40

LEKTORÓW NATIVE


ponad 300

PISEMNYCH REFERENCJI

 ________________________________________________________________________________________________________

Firma BALAJCZA sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich i jest beneficjentem Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, oś priorytetowa III ”Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach”, Działanie 3.3  Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw”, Poddziałanie 3.3.1 „Polskie Mosty Technologiczne”.