Wywiad z Timeą Balajcza o Mentoringu

Data publikacji: 2015-05-27 15:18:16

O swoich doświadczeniach z Vital Voices Poland opowiada Timea Balajcza, uczestniczka (jako mentee) I edycji programu 2010 Vital Voices Poland, a dziś - jedna z mentorek.

Do Vital Voices Poland trafiłam dzięki organizacji dla kobiet PWNet. O tej ostatniej dowiedziałam się przypadkowo, będąc ze swoimi dziećmi na basenie, od jednej z obecnych tam matek. Pamiętam, że w pierwszej chwili pomyślałam: „Po co w Polsce organizacja dla kobiet? Przecież nie żyjemy w kraju arabskim!” Jednak przystąpiłam do niej, a po pewnym czasie od znajomej z basenu dowiedziałam się, że do Polski zawitało Vital Voices.

Byłam wtedy, w lipcu 2010 roku, w trudnym okresie mojego życia: już prowadziłam firmę, ale jeszcze pracowałam w korporacji. Nie wspomnę o rodzinie. Kiedy dowiedziałam się, że trwa nabór do programu, nie sądziłam, że to coś dla mnie. Przecież firmę założyłam niedawno. Później z kolei nie wierzyłam, że się dostanę do programu. Przebrnęłam jednak przez dwuetapowy egzamin, w tym przez zestaw pytań po angielsku, i zostałam uczestniczką I edycji programu.

Czytaj dalej >>>

 

12 LAT

DOŚWIADCZENIA NA RYNKU

 

1800

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

 

ponad 2 500 000

PRZETŁUMACZONYCH SŁÓW ROCZNIE

 

ponad 250

KOMBINACJI JĘZYKOWYCH

1500

DOŚWIADCZONYCH TŁUMACZY


400

TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH

300

TŁUMACZY NATIVE

150

KOREKTORÓW


ponad 10 000

OBSŁUŻONYCH UCZESTNIKÓW KONFERENCJI

70

LEKTORÓW

40

LEKTORÓW NATIVE


ponad 300

PISEMNYCH REFERENCJI

 ________________________________________________________________________________________________________

Firma BALAJCZA sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich i jest beneficjentem Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, oś priorytetowa III ”Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach”, Działanie 3.3  Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw”, Poddziałanie 3.3.1 „Polskie Mosty Technologiczne”.